Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Štrajk autodopravcov - pohľad jednoduchého človeka - prečo? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Odpoved je jednoducha

ked budes blokovat sam, tak mas smolu. Ked budu blokovat tisice aut, pretoze tisice podnikatelov nebudu spokojnych s danami tak sa sudruhovia budu musiet s nimi bavit. A v tom je ten rozdiel. Sam mas smolu, ked vas bude vela tak nejaky vysledok bude. Ale chciet od slovakov, ktori si hladia len svoje a nechapu, ze kamionisti bojuju aj o ich peniaze je utopia. Jediny, kto to pochopil boli doktori... asi preto, ze maju VS a tym padom je ich IQ trochu vyssie, takze vedeli ze ked budu drzat spolu, tak im platy porastu. Take sestry a ucitelia tuto jednoduchu matematiku zo zakladnej skoly nepochopili a preto maju platy take ake maju. Zial, so sprostymi komunisti vybabru hned...
 
Hodnoť

 

Len taký protest má zmysel, ktorý bude bolieť tzv. "NAŠICH" ľudí. Ešte dodávam, že podobnú silu - možno ešte väčšiu - by mali aj protesty (ale skutočné) učiteľov. Keby sa spojili učitelia a na dlhú dobu na protest proti rozkrádaniu verejných prostriedkov (akým je aj spôsob výberu mýta, alebo aj spôsob financovania školstva) hromadne odstavili školy a deti by museli na dlhú dobu ostať doma, malo by to niekoľko veĺmi dobrých dôsledkov:
1. Na deti sú naviazaní rodičia, ktorí prinajmenšom zčasti by museli prestať chodiť do práce.
2. Chýbajúci rodičia v práci by síce chýbali všetkým zamestnávateĺom, ale najboľavejšie by to cítili tí zamestnávatelia, ktorí sú zo skupiny tzv. "NAŠICH" ľudí, alebo ktorí sú príliš veĺkí na relatívne jednoduchú odstávku výroby. Obe skupiny zamestnávateľov by po čase začali tlačiť na politikov na riešenie situácie. Obe skupiny ba politici museli nejakým spôsobom počúvať. "NAŠICH" preto, že práve oni ťahajú špagátikmi, ktorými ovládajú bábky divadla známeho ako SLovenskí politici aj keď ich význam pre Slovensko je zväčša mizerný, lebo sú hlavne čerpateĺmi daňových peňazí. Tých veĺkých preto, že sú to práve oni, čo plnia štátny daňový mešec.
3. Výpadok príjmov rodičov, ktorí ostanú doma pri deťoch sa logicky premietne aj do výpadku ich spotreby s dopadom na znížený výber DPH do daňového mešca, z ktorého čerpajú prioritne "NAŠI" ľudia
Takže z horeuvedeného vyplýva, že treba podporovať protestujúcich a držať im palce. Robia to za nás všetkých, aj keď sa zdá, že si ohrievajú len svoju polievku. A treba byť trpezlivý a zniesť tej trochu nepohody. Je povšimnutiahodné, že proti protestujúcim dopravcom nevystupujú iní podnikatelia, ktorí, určite obmedzením dopravy tiež trpia. Lenže chápu, že zlodejina v štáte škodí všetkým a je dobré všetko, čo ju môže aspoň trochu redukovať. Všetci rozumní, ktorí chápu škodlivosť zlodejiny, by zrejme uvítali aj boľavé protesty ostatných dostatočne veĺkých profesných skupín, ktoré môžu zatriasť ekonomikou. Lebo najbolestivejší orgán na tele "NAŠICH" ĺudí je peňaženka.
 

Super napisane

toto by mohli pochopit aj "inteligenti", ktorym strajkovanie vadilo, pretoze ich to STRAAASNE obmedzovalo v ich dolezitych povinnostiach. Aj ked bude vela "inteligentov" ktori nemaju kapacitu na takyto text a jedine co vedia je nadavat v krcme.
 


Najčítanejšie


 1. Maroš Chmúrny: Škandál u sv. Michala, kus dobrej roboty a nová funkcia 1 628
 2. Mišo Šesták: Keď si sovietsky vojak nesmie vypiť 1 435
 3. Miroslav Ferkl: Vysnívaný dom Igora Matoviča. 964
 4. Michael Achberger: Kedy by ste mali jesť posledné jedlo dňa, aby ste zbytočne nepriberali? 708
 5. Martin Plesch: Ktorých žiakov treba vrátiť do škôl? 689
 6. Július Kovács: Kotlebovci sa vyhražali Matovičovi smrťou, pred jeho dom doniesli truhlu a vence 600
 7. Soňa Fröhlichová: Švajčiari zavádzali opatrenia opäť medzi poslednými a uvoľňujú medzi prvými 549
 8. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Vianočný večierok, na ktorý nikdy nezabudnem 493
 9. Roman Vavro: „Čo je to s televíziou? Konečne mi funguje rádio...“ 458
 10. Tomáš Jacko: 10 tajných trikov mediálnej manipulácie (1. časť) 453

Rebríčky článkov


 1. Ivan Čarnogurský: KEĎ SA VLÁDNUTIE STÁVA OBSAHOVO NEPODSTATNÉ
 2. Július Kovács: Dr.Bukovský zľahčuje covid a zarába na tom mesačne okolo 5000 eur, pomôžte mi ho odstáviť
 3. Vladimír Bohm: Prečo deti nechcú chodiť do školy a pohŕdajú učiteľmi?
 4. Katarína Adamusová: Hranice vo vzťahoch z pohľadu efektivity
 5. Jozef Legény: Revúca, ako ďalej so správou bytov?
 6. Jaroslav Polaček: NEČAKÁM POTLESK, ALE ZACHRÁNILI SME VODU PRE CELÉ VÝCHODNÉ SLOVENSKO
 7. Eva Rohrman Madová: Cestovať či necestovať ?
 8. Jakub Tinak: Môj dvojmesačný pracovný pobyt v Brne.
 9. Ján Pancák: Fejkové profily nitrianskych vrahov.
 10. Peter Biščo: Urobila som to, čo som ani neurobila - nepamätám sa.


Už ste čítali?